تعمیرات ساختمان آپارتمان هزینه هایش را جبران میکند

ساخت وبلاگ
چکیده : این که یک پروژه بازسازی عاقلانه و هوشمندانه هست یا نه به طور عمده بستگی به این دارد که چه زمانی قصد ... با عنوان : تعمیرات ساختمان آپارتمان هزینه هایش را جبران میکند بخوانید :

این که یک پروژه بازسازی عاقلانه و هوشمندانه هست یا نه به طور عمده بستگی به این دارد که چه زمانی قصد فروش خانه خود را دارید. بازسازی به شکلی که خانه شما را برای حداقل  10 سال زندگی آینده در آن  کارآمد تر و دلنشین تر کند قطعا ارزش هزینه و زحمتش را دارد. اما اگر به زودی قصد فروش آن را داشته باشید چطور؟

حقیقت این است بیشتر پروژه های بازسازی به این دلیل که بدون در نظر گرفتن " هدف بازسازی " صورت می گیرند، هزینه پرداخت شده را هنگام فروش باز نمی گرداند.

قطعا ممکن است که بعضی تعمیرات ساختمان ها صرفا برای جذب خریدار برای خرید خانه شما و بعضی برای بالاتر بردن قیمت فروش انجام می پذیرند.

به طور معمول اینطور است که قیمتهای پیشنهادی خریداران کمتر از عددی است که در ذهن شماست و حتی به ندرت جبران هزینه های بازسازی را میکند.

بازسازی خانه برای فروش

علت آن است که فلسفه بازسازی یک خانه قبل از فروش با بازسازی برای ارتقا دادن کیفیت یک آپارتمان برای زندگی شخصی کاملا متفاوت است. اشتباه نکنید! منظور ما اصلا فریب دادن خریداران نیست !   ،  بلکه ایجاد یک سری تغییرات مهندسی شده و مطابق اصول روانشناسی و جامعه شناسی است. یک صاحبخانه ممکن است طبق میل و سلیقه شخصی اش برای بازسازی آشپزخانه منزلش به منظور استفاده شخصی 50 میلیون تومان هزینه کند . اما اگر این کار قبل از فروش آپارتمان و صرفا به منظور حداکثر کردن قیمت فروش باشد اشتباه است و نباید انتظار داشته باشید که خریدار حاضر باشد 50 میلیون تومان ملک شما را گرانتر بخرد، چه برسد به اعداد بالاتر از این.

به خاطر داشته باشید ما راجع به ظاهر سازی سطحی و صزفا به نمایش گذاشتن یک خانه برای فروش صحبت نخواهیم کرد بلکه این بازسازی ممکن است هزینه بر هم باشد ، اما درست و اصولی و مهندسی شده!

" هیچ وقت بیش از مبلغی که بدست می آورید برای تعمیرات ساختمان هزینه نکنید! " بسیاری از مردم میلیون ها تومان خرج خانه ای می کندد که دیگر قرار نیست در آنجا زندگی کنند . مبلغ هنگفتی صرف تعویض کف پوشی میکنند که هنگام فروش هیچ تاثیری در مخاطبشان ( خریدار ) ندارد ! قطعا خانه شما برای ترغیب خریدار نیاز به کمی آرایش دارد ، اما نه هر آرایشی و نه به هر قیمتی.

اگر قرار باشد 10 میلیون خرج بازسازی حمام بکنید و آپارتمان شما را 10 میلیون گرانتر بخرند ، ایا واقعا صرف این هزینه منطقی است؟ پس زمان و دردسر هایی که کشیدید چه؟ اگر قرار است سودی نداشته باشد، چرا خود را به زحمت می اندازید؟؟ البته یک استثنا دارد و آن این است که وضعیت حمام خانه شما به حدی خراب باشد که هر خریداری به محض دیدن آن به دنبال درب خروج بگردد! که در آن صورت هم باید مطابق یک منطق و اصول برای بازسازی آن هزینه کنید.

بیشترین هزینه را صرف نقاطی بکنید که بیشترین تاثیر و بازده را در فروش دارند!

هزینه های اضافی را کم کنید ! گاهی ترمیم یک بخش تاثیرش اگر بیشتر از تعویض نباشد کمتر نیست!

بودجه تان را خرج چیزهایی که دیده نمیشوند نکنید . اگر هم خریداری حین بازدید متوجه آن شد ، میتوانید بگویید که آن را هم تعویض میکنید یا به اندازه مبلغ تعویض آن در فروش تخفیف بدهید.

تعمیرات ساختمان...
ما را در سایت تعمیرات ساختمان دنبال می کنید

نویسنده : مبنا بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت: 14:41